ماموریت و چشم انداز

ماموریت و چشم انداز

ما در شرکت های صنایع آذر فولاد امین و فولاد امیر آذربایجان میلگردهای ساختمانی، مقاطع فولادی و شمش های فولادی تولید می کنیم ، مشتریان نهایی ما می توانند به نوعی همه مردم جامعه باشند، چرا که پروژه های ساختمان سازی، سد سازی و موارد مشابه  از محصولات ما استفاده می کنند و از آنجاییکه محصولات نهایی ما برای افزایش مقاومت سازه ها در برابر تنش­های کششی و در ناحیه فشاری تیرها به عنوان میلگرد فشاری استفاده می شوند لذا ما در برابر کل جامعه بشری مسئول هستیم تا با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت بالا موجبات اطمینان خاطر جامعه در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی را فراهم سازیم. در طرح های توسعه، علاوه بر بازار داخلی کشورمان ایران ، بیشترین توجه خویش را به بازارهای کشورهای همسایه معطوف می نماییم هر چند نسبت به بازارهای جهانی نیز برنامه ریزی های لازم را انجام خواهیم داد تا از فرصت های موجود نهایت استفاده را در افزایش سهم بازار و سودآوری استفاده کنیم. رویکرد فناورانه ما برای محصولات با کیفیت ، استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژیهای حوزه فولاد سازی در دنیا بوده که در طرح های توسعه ای، موارد مذکور را توام با تکنولوژی های سبز در فرایندهای تحقیق و توسعه و نوآوری خویش به کارخواهیم بست .

همگان بر این باورند که در دنیای امروزی توسعه پایدار از ارزشمند ترین اهداف بشریت بوده که در این خصوص شرکت ما هم حفاظت از محیط زیست و بهینه سازی سیستم های مدیریت انرژی را در راس برنامه های کاری قرار داده است و به صورت مستمر تصورات جامعه  نسبت به سبک رهبری و فرایندهای  کسب و کار خویش را پایش می نماییم. 

چیزی که ما بر آن می بالیم و ویژگی متمایز  و ممتاز ما علاوه بر کیفیت بالای محصولات ما نسبت به سایر رقبا محسوب می شود دیدگاه استراتژیک ما در خصوص توسعه منابع انسانی بوده که برنامه ریزی های مستمر برای این داراییهای اساسی سازمان انجام یافته است .

و در نهایت خانواده بزرگ صنایع آذر فولاد امین و شرکت فولاد امیر آذربایجان مفتخر هستند با اتکا به تعهد و رهبری استراتژیک و هم چنین توان مهندسی و تحقیقاتی پرسنل ارزشمند ، شرکت را در مسیر  چشم انداز خویش که " تبدیل شدن به یکی از شرکت های برتر کشور در حوزه فولاد سازی می باشد " را هدایت نمایند.