صادرات-میلگرد-به-گرجستان
صادرات میلگرد به گرجستان

امروزه معقوله صادرات، به یکی از مهم‌ترین راه‌های کسب درآمد تبدیل شده است. صادرات میلگرد هم از این قائده مستثنا نیست و رفته رفته گسترده‌تر و وسیع‌تر می‌شود.

ادامه مطلب
روش-های-تولید-فولاد
روش‌های تولید فولاد

فولادها آلیاژهایی هستند که در خود، درصدی از کربن دارند. این آلیاژها به دو صورت کربنی و آلیاژی بوده و ویژگی‌های اصلی آن‌ها داشتن امکان بازیافت، استحکام و رنگ‌پذیر بودن است. بهتر است بدانید که تولید فولادها به روش‌های مختلف انجام می‌گیرد.

ادامه مطلب
شمش-بلوم-و-کاربردهای-آن
شمش بلوم و کاربردهای آن

شمش بلوم یکی از با اهمیت‌ترین محصولاتی است که به عنوان مواد و فرآورده‌های میانی به دست می‌آید. علاوه بر شمش بلوم شمس بیلت و اسلب هم در این مرحله به دست می‌آیند.

ادامه مطلب
فولاد-ck60-چیست-کاربردهای-فولاد-ck60
فولاد ck60 چیست؟ + کاربردهای فولاد ck60

آلیاژ CK60یکی از آلیاژهای فولادی پرکربن است که فرآیند ساخت آن درصد کربن کمتری نسبت به فولادهای آلیاژی دارد. نام دیگر آلیاژ CK60 چیست؟ این آلیاژ با نام SIQUAL 1221 نیز شناخته می شود و کاربردهای زیادی برای صنایع مختلف ارائه می دهد.

ادامه مطلب
آشنایی-با-فوالد-CK45-و-کاربرد-های-آن
آشنایی با فوالد CK45 و کاربرد های آن

فولاد CK45 با میانگین کربن 0.45 درصد به عنوان فولاد کربن متوسط طبقه بندی می‌شود که یکی از پرکاربردترین فولادهای کربنی غیر آلیاژی در استانداردهای آلمان است.

ادامه مطلب
فولاد-bh-چیست-همه-چیز-درباره-فولاد-bh
فولاد bh چیست؟ همه چیز درباره فولاد bh

فولادهای با استحکام بالا معمولی هستند که اثر سخت شدن را نشان می‌دهند. فولادهای BH افزایش استحکام تسلیم را پس از مهر زنی در دمای اتاق و به دنبال آن پردازش از طریق یک ..

ادامه مطلب